faq

Nasi klienci zwykle mają do nas mnóstwo pytań. Piszą wiadomości, dzwonią, zaglądają do salonu, aby dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie. Te najczęściej zadawane pytania zebraliśmy poniżej i opublikowaliśmy wraz z odpowiedziami.

Czy możecie zrobić wzór paznokci z mojego zdjęcia?

Zatrudniamy utalentowane kosmetyczki, które mają ogromne możliwości w zakresie tworzenia stylizacji paznokci. Potrafią sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientek. Tworzą od prostych, poprzez skomplikowane, a na niesamowicie fantazyjnych stylizacjach kończąc. Dlatego bez problemu można przyjść do nas ze zdjęciem przedstawiającym wzór paznokci, a nasze specjalistki z powodzeniem go wykonają.

Jaki jest najbezpieczniejszy manicure?

Każdy manicure oferowany w naszym gabinecie jest bezpieczny, bo wykonywany w oparciu o wiedzę, odpowiednie narzędzia i bezpieczne kosmetyki. Wykonywany mądrze nie niszczy płytki paznokci i nie ma wpływu na zdrowie. Dlatego mamy w ofercie różne rodzaje manicure i nie musimy np. stosować lakieru hybrydowego za każdym razem.

Jaki manicure polecacie na co dzień?

Zdecydowanie polecamy manicure hybrydowy, który jest trwały. Wystarczy tylko wybrać kolor, który będzie świetnie komponował się z codziennymi stylizacjami i pasował do miejsca wykonywanej pracy. A wybór kolorów mamy ogromny. Wszystkie szczegóły ustalamy na wizycie, więc zapraszamy do zapisywania się online czy w salonie.

Masz inne pytania?

W naszym salonie wszystkich klientów traktujemy indywidualnie. Każdy ma prawo zadać nam dowolne pytanie, na które zawsze chętnie odpowiadamy. Dlatego jeśli masz inne pytanie, jakieś wątpliwości, czegoś nie wiesz, z czymś się wahasz, zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ

ODPOWIEDZI